OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE 14.06.2020

1.Dzisiaj 11 niedziela zwykła, zbiórka do puszek koło kościoła na UPJPII. Po sumie i o godz. 15.30 nabożeństwo czerwcowe ku czci Najświętszego Serca P.J. i błogosławieństwo Lourdskie. W oktawie Bożego Ciała od poniedziałku do środy, nabożeństwa z błogosławieństwem o godz. 18.00. Od 17.30 spowiedź dla kandydatów do bierzmowania i świadków. W czwartek na zakończenie oktawy zaplanowana jest Wizytacja Biskupa Stanisława Salaterskiego, która miała odbyć się w marcu. Mimo, że jest to dzień powszedni, to zachęcamy wszystkich parafian do licznego udziału i takiego zorganizowania dnia pracy, aby znaleźć czas na uczestnictwo w Mszy św. Na godz. 16.00 zapraszamy wszystkich, a zwłaszcza dzieci z rodzicami, Róże Różańcowe, Akcję Katolicką, Caritas, scholę, DSM, PDMD, LSO i Kolędników Misyjnych. Po nabożeństwie Ks. Biskup udzieli ogólnego błogosławieństwa małym dzieciom ( mogą przyjść w strojach krakowskich ), poświęci wianki i spotka się w kościele z parafialnymi grupami dziecięcymi oraz LSO. Na godz. 18.00 zapraszamy na spotkanie do salki na wikarówce Radę Duszpasterską. Na Mszy św. o godz. 19.00 Ks. Biskup udzieli młodzieży Sakramentu Bierzmowania – ofiary na tacę przeznaczone będą na Fundusz Stypendialny dla młodzieży im. abp Jerzego Ablewicza. Szczegółowy program wizytacji jest w gablocie parafialnej.

2.W piątek Uroczystość Najśw. Serca P. Jezusa - Dzień Modlitw o Świętość Życia Kapłańskiego. W tym dniu ze względu na Uroczystość nie ma postu. Spowiedź dla dzieci I-komunijnych, ich rodziców i chrzestnych od godz. 15.45. W sobotę wspomnienie Niepokalanego Serca NMP. O godz. 11.00 uroczystość I Komunii w naszej parafii. W niedzielę w Starym Sączu Diecezjalne Święto Rodziny zachęcamy do łączności duchowej i skorzystania z transmisji Radia RDN.

3.W następną niedzielę Radni na wikarówce będą przyjmować ofiary na dalsze inwestycje i dla p. grabarza.

4.Dziękujemy za sprzątanie kościoła i ofiarę i prosimy nstp. panów; Jonika Macieja, Pajora Jana, Węglarza Janusza, Zelka Józefa. Prosimy nie kupować kwiatów.

5.W Gościu Niedzielnym ..... Dla dzieci jest Promyczek Dobra, Mały Promyczek, Mały Gość Niedzielny i Świat Misyjny.